بلک لیست
بلک لیست چیست ؟

متاسفانه به علت عدم رعایت حقوق مشترکین تلفن همراه و ارسال زیاد پیامک تبلیغاتی که باعث آزار و اذیت مشترکین میشود ، بسیاری از مشترکین دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند که در اصطلاح شماره آنها در لیست سیاه یا همان  blacklist قرار گرفته است و پیامک های ارسالی از طرف سامانه پیام کوتاه به دست آنها نمیرسد.

این مشکل باعث شده است تا افرادی که شماره آنها در لیست سیاه می باشد نتوانند پیامک های خدماتی را دریافت نمایند.

نمونه پیامک های خدماتی در زیر آمده است :  

- دریافت کد عضویت در سایت

- کد تایید حساب کاربری

- دریافت پیامک تراکنش ها 

- دریافت پیامک فاکتور 

- دریافت پیامک های اطلاع رسانی جلسات

- پیامک فراموشی رمز عبور در سایت و یا اپ

سه صفر 98 با ارائه خطوط خدماتی اختصاصی و اشتراکی به مدیران مشاغل و سایت ها و ادارات و سازمان ها و ... مشکل ارسال پیامک به بلک لیست را حل کرده است و کاربران میتوانند پیامک های خدماتی خود را به دست مخاطبان خود برسانند . 

ویژگی های استفاده از خدمات ما :

- عدم نیاز به چک یا سفته جهت خدماتی کردن خط اختصاصی

- عدم نیاز به چک یا سفته جهت دریافت خط خدماتی اشتراکی

- ارائه خط خدماتی به افراد حقیقی و حقوقی

جهت دریافت خط خدماتی اشتراکی  میتوانید در سامانه عضو شده و اطلاعات خود را تکمیل کرده و از منوی مدیریت خطوط - درخواست خط اشتراکی و سپس خط اشتراکی خدماتی را انتخاب نمایید و هزینه مربوطه را پردخت نمایید. 

مهمترین ویژگی خطوط خدماتی اشتراکی سه صفر 98 این است که برای هر گروه شغلی یک خط خدماتی وجود دارد. به عنوان مثال خط خدماتی اشتراکی گروه مدارس با خط خدماتی گروه فروشگاه های اینترنتی متفاوت می باشد.

 

جهت خدماتی کردن خط اختصاصی خودتان میتوانید فرم مخصوص را دانلود کرده و تکمیل نمایید و از قسمت " مدیریت خطوط - لیست خطوط - تنظیمات - تبدیل به خدماتی " ارسال نمایید تا در پروسه خدماتی شدن قرار بگیرد.

خدماتی کردن خط اختصاصی خودتان بین 10 تا 30 روز زمان میبرد.اگر کاربر حقیقی هستید و شرکت ندارید ، فقط بخش پایین تعهدنامه را تکمیل نمایید و قسمتی که اطلاعات شرکت را میخاهد خالی بگذارید.

- جهت دریافت تعهد نامه تیکت بزنید

 

لازم به ذکر می باشد که در حال حاضر فعلا خدماتی کردن خط برای افراد حقیقی برای خطوط 1000 , 2000 انجام میگیرد.برای افراد حقوقی محدودیتی وجود ندارد و برای تمامی اپراتور ها انجام میشود.

توجه! تعهدنامه ای که کیفیت اسکن پایین و ناخوانا دارد و همچنین بد خط باشد رد خواهد شد.لذا جهت تسریع در روند خدماتی شدن خط خواهشمند است موارد فوق را رعایت نمایید. 

هر گونه سئوالی در این زمینه دارید میتوانید از طریق تیکت و یا از طریق تلگرام شرکت به شماره 0073 814 0933 از ما بپرسید. ما در کمترین زمان ممکن شما را راهنمایی خواهیم کرد.

 

نکته مهم !!! متاسفانه برخی کاربران محترم دچار سو تفاهم شده و هدفشان از خرید خط خدماتی اشتراکی ، ارسال تبلیغات می باشد... اما توجه داشته باشید که در سه صفر 98 پیامک ها مانیتور میشود و پیامک هایی که حاوی تبلیغات باشد رد میشود. لذا از خطوط خدماتی صرفا در جهت اطلاع رسانی و پیامک های خدماتی که نمونه آنها در بالا ذکر شد میتوان استفاده کرد.