نمایندگی حرفه ای پیام کوتاه

با سلام.

طی درخواست مکرر کاربران عزیز ، امکان ارائه نمایندگی بر اساس پارک دامنه یا ساب دامنه به سامانه اضافه گردید تا کاربرانی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند به صورت راحت تر به این امکان دسترسی داشته باشند و کسب و کار خود را راه اندازی نمایند. 

پنل نمایندگی پیامک این قابلیت را در اختیار متقاضیان این سامانه قرار می‌دهد که از پنل اس ام اس به صورت اختصاصی با نام تجاری و یک دامنه اختصاصی و یا زیر دامنه استفاده نموده و اقدام به درآمدزایی نمایند.

به عنوان مثال 

domain.com

یا 

sms.domain.com

در این حالت هیچ نامی از شرکت سه صفر 98 ویا طاها اس ام اس وجود ندارد  و نماینده سامانه پیامک می‌تواند به راحتی با نام تجاری خود فعالیت داشته باشد.

در سرویس نمایندگی بر خلاف سایر شرکت های ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه ، اگر نمایندگان محترم شارژ هم نداشته باشند و کاربران آنها اقدام به شارژ نمایند مشکلی پیش نمی آید و میتوانند شارژ خود را به راحتی انجام دهند. 

اما برای ارسال توسط کاربران ، نماینده حتما باید شارژ داشته باشد. اما اگر نماینده شارژ نداشته باشه باز هم ارسال کاربران توی صف قرار میگرد و حساب نماینده منفی میشود و به نماینده پیامک ارسال میشود که پنل خود را سریع شارژ نماید تا ارسال های کاربران انجام شود. 

تعیین قیمت پیامک به صورت ریز به ریز بر عهده خود نماینده میباشد. 

تعیین تعرفه خط اختصاصی کاملا بر عهده نماینده می باشد . 

امکان دریافت مبلغ بابت فعال سازی خطوط اشتراکی وجود دارد . 

کلیه خطوط خدماتی اشتراکی (بر اساس صنف های مختلف) برای نماینده فعال میشود و نماینده میتواند آنها را به صورت رایگان و یا با هزینه در اختیار کاربر قرار دهد . 

نمایندگان میتوانند با دریافت مبلغ یا رایگان سطح تعرفه کاربران را ارتقا دهند . 

نمایندگان به صورت نا محدود میتوانند کاربر ایجاد نمایند.

در پنل‌ نمایندگی پیامک امکان استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی اشتراکی وجود ندارد و هر نماینده باید از درگاه اختصاصی خود استفاده نماید که در حال حاضر امکان فعالسازی درگاه پرداخت سامان ، پاسارگاد ، زرین پال می باشد . 

بدین ترتیب کاربران از طریق پرداخت الکترونیک وجه را به صورت آنلاین و مستقیم وارد حساب نماینده کرده و همان لحظه شارژ می‌شوند.

کاربران علاوه بر بانک موبایل کل کشور و بانک محله ای موجود در سامانه، از بانک های اختصاصی دیگر نیز جهت ارسال انبوه استفاده خواهند کرد.

نمایندگان قادر خواهند بود از طریق بخش سفارش شماره به صورت آنلاین شماره اختصاصی خریداری کرده و از تخفیف ویژه نمایندگان بهره مند شوند.

 

نکته بسیار مهم ! با فعالسازی نمایندگی ، تعرفه ارسال پیامک نماینده به سطح نماینده ارتقا پیدا میکند. لذا در صورتی که نماینده فعال نباشد و نتواند ارسال قابل قبولی داشته باشد سطح تعرفه نماینده به حالت معمولی در آمده و هزینه پیامک ها مانند کاربر معمولی برای ایشان محاسبه خواهد شد . 

اطلاعات دامنه را از طریق تیکت برای ما ارسال نمایید تا فرایند فعالسازی نمایندگی شما انجام بگیرید.

 

قبل از هر اقدامی میتوانید هر سئوالی پیرامون سرویس نمایندگی دارید از طریق تیکت از ما بپرسید.